logo icon

Sac Salıncak

Teknorot sektördeki yolculuğuna 1992 senesinde başlamıştır. O günden bu yana tecrübe ve teknolojiyi harmanlayarak, ileri teknoloji ürünlerle yolculuğuna güvenle devam eden Teknorot sac salıncağın yanı sıra; rotil, rotilli salıncak, rot mili, rot takımı, rot başı, rotilsiz salıncak, salıncak burcu, kauçuk grubu, denge kolu ve denge kolu burcu, tamir kiti, z-rot, z-rot kiti, alüminyum ve çelik dövme rotilli kol gibi ürün gruplarında alanında lider üretici konumundadır.

Müşterileri tarafından en güvenilir firmalardan biri olarak kabul edilen Teknorot; binek ve hafif ticari araçlar için süspansiyon ve direksiyon parçaları üretiminde yenileme pazarında Avrupa’nın en büyük üreticisidir. Bu bağlamda günümüz araçların neredeyse hepsinde bulunan sac salıncak Teknorot için ayrı bir öneme sahiptir. Sac Salıncak Tesisinde tüm kaynak süreci tam otomatik robotlarla yapılmaktadır. Sac salıncakta teknoloji ve otomasyon üretimin olmazsa olmazıdır. Bu bağlamda Teknorot son yıllarda sac salıncak tesisine yatırımlarını arttırmıştır.

Başarıları ve Vizyonu ile Teknorot

Günümüz üretim endüstrisinin en önemli stratejisi ve büyümenin vazgeçilmez kaynağı olan global üretim tesisi yapılanması Teknorot tarafından 2011 yılında hayata geçirilmiştir.

Teknorot; 2015 yılı başı itibariyle fabrikanın içinde yer alan 5.000 m² kapalı alana sahip bölümünde, levha sacların nihai ürüne varıncaya kadar olan tüm sac salıncak üretim faaliyetlerine modern hatlarıyla devam etmektedir.

Teknorot; sektör tecrübesi, kalite kültürü ve özel prosesler için her yıl artan yatırımlarıyla sac salıncak üretiminde söz sahibi konumda olmanın ayrıcalığını taşımakta olup müşterilerine aynı zamanda çözüm ortağı olmaya ve 10 Robot Kaynak hattı, Servo kontrollü Burç ve Rotil çakma presleri ile kaliteyi üretme ve müşteriye zamanında sevkiyat taahhütlerini yerine getirmeye devam etmektedir.

Teknorot üretilen tüm ürünlerin, nihai müşterilerimiz için birincil derecede emniyet karakteristiği taşıdığının bilincinde hareket ederken, proseslerimizi geliştirirken de bu konuda hep daha iyisini başarma yolunda adımlar atmaktadır.

Bu bağlamda, sac salıncak üretimlerinde kaynaklı imalat proseslerinin öneminin farkında olarak üretim sürdürülmektedir. 2016 yılı itibariyle devreye alınan CMT Entegrasyonlu Kaynak Robotları ile rakiplerinden farkını bir kez daha kanıtlamış olan Teknorot OEM kalite standartlarında üretimlerini devam ettirmektedir.

Servo kontrollü burç ve rotil çakma baskı parkurları ile proseslerin standartlaştırılması güvence altına alınmakta olup, yalın üretim tek bant montaj – paket hatlarında müşterilerin doğrultusunda hizmet verilmektedir

Teknorot, Daima Önde…

Preloader Lütfen bekleyin
Yeni Ürünler
New items Yeni Ürünleri Görüntüle