TEKNOROT ; 2015 yılı başı itibariyle fabrikanın içinde yer alan 5000 m² kapalı alana sahip yeni bölümünde , levha sacların nihai ürüne varıncaya kadar olan tüm sac salıncak üretim faaliyetlerine modern hatlarıyla devam etmektedir.

TEKNOROT ; sektör tecrübesi , kalite kültürü ve özel prosesler için her yıl artan yatırımlarıyla sac salıncak üretiminde söz sahibi konumda olmanın ayrıcalığını taşımakta olup müşterilerimize aynı zamanda çözüm ortağı olmaya da devam edecektir.

TEKNOROT ; 10 Robot Kaynak hattı, Servo kontrollü Burç ve Rotil çakma presleri ile kaliteyi üretme ve müşteriye zamanında sevkıyat taahhütlerini yerine getirmeye devam etmektedir.

TEKNOROT olarak ürettiğimiz ürünlerin , nihai müşterilerimiz için birincil derecede emniyet karakteristiği taşıdığının bilincinde hareket ederken , proseslerimizi geliştirirken de bu konuda hep daha iyisini başarma yolunda adımlar atıyoruz.

Bu bağlamda , TEKNOROT Sac Salıncak üretimlerimizde kaynaklı imalat proseslerimizin ne kadar önemli olduğunun farkındayız.  2016 yılı itibariyle devreye aldığımız CMT Entegrasyonlu Kaynak Robotlarımızda , rakiplerimizden farkımızı bir kez daha kanıtlamış ve OEM kalite standartlarında üretimlerimize devam etmekteyiz.

Servo kontrollü Burç ve Rotil çakma pres parkurumuzla proseslerin standartlaştırılması güvence altına alınmakta olup , yalın üretim tek bant montaj – paket hatlarımızda günde 70’den fazla farklı müşterimize paketlenilmektedir.