Teknorot büyümesinin bir sonucu olarak global üretim tesisi yapılanmasını 2011 yılında hayata geçirmiştir. Teknorot global üretim ve dağıtım tesis yatırımlarını o bölgenin uzun vadede pazar ihtiyaçlarını göz önünde bulundurup, iş ortakları ile birlikte belirlemiş olduğu iş geliştirme planlarını dikkate alarak yapmakta ve böylece tüm iş ortaklarına daha esnek bir tedarik zinciri sağlamayı hedeflemektedir. Bu bağlamda Teknorot, 2011 yılından bu yana Düzce’de yer alan ana üretim tesisine ek olarak farklı ülkelerde üretim ve dağıtım tesisi yatırımları gerçekleştirmiştir.

ÇİN / Link Tech

Çin otomotiv pazarına yönelik olarak Şangay’a 60 kilometre uzaklıktaki Kunshan bölgesinde yer alan üretim tesisimizde, 70 kişilik ekibimiz Avrupa standartlarında ve ISO/TS 16949’a uygun olarak talaşlı imalat ve montaja dayalı süspansiyon parçaları üretimi yapılmaktadır.

HİNDİSTAN

Hindistan otomotiv ana ve yan sanayi üretiminin merkezi olarak görülen Chennai/Madras bölgesinde yer alan tesisimiz, 250 kişilik kadrosu ile sac şekillendirme kalıp ve sac parça üretimi yapmaktadır. ISO/TS 16949 belgesine sahip olan bu tesisimizdeki üretimimiz Hindistan otomotiv pazarına yöneliktir. Tesisimiz hakkında detaylı bilgiye www.irecambioindia.com adresinden ulaşabilirsiniz.

İSPANYA

Avrupa pazarına yakınlığı sebebi ile paketleme ve dağıtım merkezi olarak kullanılan tesisimiz, Fransa sınırına 50 kilometre mesafede olan Pamplona şehrinde yer almaktadır. ISO/TS 16949 belgesine sahip tesisimiz hakkında ayrıntılı bilgiyi www.irecambio.com adresinden edinebilirsiniz.