Günümüz üretim endüstrisinin en önemli stratejisi ve büyümenin vazgeçilmez kaynağı olan global üretim tesisi yapılanması Teknorot da 2011 yılında hayata geçirilmiştir. Teknorot global üretim ve dağıtım tesis yatırımlarını ülkeler arasındaki maliyet arbitrajından ziyade, o bölgenin uzun vade pazar ihtiyaçlarını ve iş ortakları ile beraber belirlemiş olduğu iş geliştirme stratejilerini dikkate alarak  yapmakta ve böylece mevcut ve yeni iş ortaklarına daha fleksible bir tedarik zinciri sağlamaktadır.

Bu bağlamda Teknorot 2011 yılından bu yana, Düzce de yer alan ana üretim tesisinin yanı sıra birçok üretim ve dağıtım tesisi yatırımına imza atmıştır.

ÇİN / Link Tech

Kunshan bölgesinde (Şangay a 40 dk. uzaklıkta) yer alan üretim tesisimizde, 70 kişilik bir ekip ile Avrupa standartlarında talaşlı imalat ve montaj a dayalı süspansiyon parçaları üretimi yapılmaktadır. ISO TS 16949 belgesine sahiptir.Bu tesisteki üretimimiz Çin Pazarı içindir.

HİNDİSTAN

Hindistan otomotiv ana ve yan sanayi üretiminin kalbi sayılan Chennai / Madras bölgesinde yer alan tesisimiz, 250 kişilik kadrosu ile saç şekillendirme kalıp ve saç parça  üretimi yapmaktadır. ISO TS 16949 belgesine sahip tesisimiz hakkında detaylı bilgiye, www.irecambioindia.com adresinden ulaşabilirsiniz. Bu tesisteki üretimimiz Hindistan Pazarı içindir.

İSPANYA

Avrupa pazarına yakınlığı sebebi ile Teknorot Grup bünyesinde paketleme ve dağıtım merkezi olarak kullanılan tesisimiz, Fransa sınırına 30 dk. mesafede olan Pamplona şehrinde yer almaktadır. ISO TS 16949  belgesine sahip tesisimiz hakkında detaylı bilgiye, www.Irecambio.com adresinden ulaşabilirsiniz.