Sektördeki başarısı ve alanında lider olması ile en başarılı firmalardan biri olarak gösterilen Teknorot; alanında lider konumunu disiplinli ve modern çalışma prensibi ile korumaya devam ediyor.

Teknoloji ile otomotiv sektörünü harmanlayan Teknorot; rotil, rotilli salıncak, rot mili, rot takımı, rot başı, rotilsiz salıncak, salıncak burcu, kauçuk grubu, denge kolu ve denge kolu burcu, tamir kiti, Z-rot, Z-rot kiti, sac salıncak, alüminyum ve çelik dövme rotilli kol başta olmak üzere 18 farklı ürün grubu için Avrupa’nın ürün gamı bakımından en zengin firmalarından biridir.

Otomotiv yedek parça sektörünün en güvenilir firmalarının başında gelen Teknorot; 1992 senesinden beri kazandığı deneyimler ile teknolojiyi harmanlayarak, üstün kaliteli ürün gamını geliştirmeye devam etmektedir.

Teknorot büyümesinin bir sonucu olarak global üretim tesisi yapılanmasını 2011 yılında hayata geçirmiştir. Teknorot, global üretim ve dağıtım tesis yatırımlarında o bölgenin uzun vadede pazar ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmaktadır.

Bu sayede de iş ortakları ile birlikte belirlemiş olduğu iş geliştirme planlarını dikkate alarak yapmakta ve böylece tüm iş ortaklarına daha esnek bir tedarik zinciri sağlamayı başarmaktadır.

Bu bağlamda Teknorot, 2011 yılından bu yana Düzce’de yer alan ana üretim tesisine ek olarak farklı ülkelerde üretim ve dağıtım tesisi yatırımları gerçekleştirmiştir.

Hedefi Tüm Dünya!

Hedefi tüm dünya olan Teknorot; rotil, rotilli salıncak, rot mili, rot takımı, rot başı, rotilsiz salıncak, salıncak burcu, kauçuk grubu, denge kolu ve denge kolu burcu, tamir kiti, Z-rot, Z-rot kiti, sac salıncak, alüminyum ve çelik dövme rotilli kol ürün gruplarını başta Türkiye olmak üzere, İspanya, Hindistan ve Çin’de bulunan üretim ve dağıtım merkezlerinden tüm dünyaya ulaştırmaktadır.

Yüzde yüz yerli sermaye ile dünyaya açılmış olan ve ülkesini başarı ile temsil eden; kendi ülke sermayesine katkıda bulunan Teknorot; sektöründe dünyanın lider üretici firmalarından biri olarak 2009 senesinden bu yana Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu içinde yer almayı başarmıştır.

Ürün grupları rotil, rotilli salıncak, rot mili, rot takımı, rot başı, rotilsiz salıncak, salıncak burcu, kauçuk grubu, denge kolu ve denge kolu burcu, tamir kiti, Z-rot, Z-rot kiti, sac salıncak, alüminyum ve çelik dövme rotilli kol parçalarında alanında lider olmayı başarmıştır.

ÇİN / Link Tech

Çin otomotiv pazarına yönelik olarak Şangay’a 60 kilometre uzaklıkta bulunan Kunshan bölgesinde yer alan Teknorot üretim tesislerinde, 70 kişilik ekip ile Avrupa standartlarında ve ISO/TS 16949’a uygun olarak talaşlı imalat ve montaja dayalı süspansiyon parçaları üretimi yapmaya başarıyla devam etmektedir.

HİNDİSTAN

Hindistan otomotiv ana ve yan sanayi üretiminin merkezi olarak görülen Chennai/Madras bölgesinde yer alan tesisimiz, 250 kişilik kadrosu ile sac şekillendirme kalıp ve sac parça üretimi yapmaktadır. ISO/TS 16949 belgesine sahip olan bu tesisimizdeki üretimimiz Hindistan otomotiv pazarına yöneliktir. Tesisimiz hakkında detaylı bilgiye www.irecambioindia.com adresinden ulaşabilirsiniz.

İSPANYA

Avrupa pazarına yakınlığı sebebi ile paketleme ve dağıtım merkezi olarak kullanılan tesisimiz, Fransa sınırına 50 kilometre mesafede olan Pamplona şehrinde yer almaktadır. ISO/TS 16949 belgesine sahip tesisimiz hakkında ayrıntılı bilgiyi www.irecambio.com adresinden edinebilirsiniz.

Teknorot, Daima Önde…