logo icon

İK Felsefemiz

Alanında lider Teknorot, binek ve hafif ticari araçlar için süspansiyon ve direksiyon parçaları üretiminde yenileme pazarında Avrupa’nın en büyük üreticisi olarak; rotil, rot başı, rot mili, alüminyum ve çelik dövme rotilli kol, sac salıncak, Z-rot ve burç ürün gruplarını Türkiye başta olmak üzere İspanya, Hindistan ve Çin’de bulunan üretim ve dağıtım merkezlerinden tüm dünyaya ulaştırmaktadır.

Otomotiv sektöründe “müşteri memnuniyeti” ilkesi ile başarısını sağlamlaştıran Teknorot İnsan Kaynakları yönetiminde de bu ilkeyi esas alarak prensiplerini korumaktadır. Şirketin başarısında ve rekabet üstünlüğü sağlamasında en büyük payın çalışanlara ait olduğuna inanmakta ve çalışanlarını en değerli varlığı olarak görmektedir.

Teknorot; müşteri memnuniyeti başta olmak üzere güven ve sağlıklı iletişim alanlarında da lider konumdadır.  Otomotiv sektöründe öncü olarak, hem doğaya hem de müşteriye olan saygısını ve verdiği değeri göstermek adına çalışan ve üretimin her aşamasında şeffaflığını koruyan Teknorot başarılarını sürdürmek için özenle çalışmaktadır.

Sektörde yakaladığı başarısını korumak için her zaman çalışmaya ve gelişmeye devam eden, ekibini de geliştirerek, gitgide büyüyen bir aile olan Teknorot; 1992 senesinden beri edindiği tecrübeleri ileri teknoloji anlayışı ile harmanlayarak ürün gamını geliştirmektedir.

Yaratıcılığa ve Sürekli Gelişime İnanarak Yola Çıkıyoruz

Tüm İnsan Kaynakları politikalarımızı çağdaş, yaratıcılığa ve sürekli gelişime önem veren, çalışanların da ortak hedeflere katkı sağlayabildiği bir ortamda sürdürmekteyiz. Şirketin stratejik hedeflerini gerçekleştirirken, çalışanını da aile olarak gören ve kendilerinin gelişimine de olanak sağlanmaktadır.

İnsan Kaynakları politikalarımızın temel öğelerinden biri de çalışanlarının bireysel gelişimlerine katkı sağlamaktır. Bu bilinçle amacımız ortak hedefler doğrultusunda, çalışanların mutluluğunu ve iş verimini arttıracak etkili insan kaynakları sistemlerini yapılandırmak, sürekliliğini sağlamak ve çalışanlar tarafından benimsenmiş uluslararası standartlarda İnsan Kaynakları politikalarını uygulayarak, daha iyi bir geleceğe ulaşmaktır.

İnsan Kaynakları Stratejimiz

Kendi sektöründe yüksek standartta insan kaynakları yönetim anlayışının benimsendiği, herkesin çalışmak istediği ve çalışmaktan gurur duyduğu bir şirket olmaktır.

Değerlerimiz:

Teknorot, Daima Önde…

Preloader Lütfen bekleyin
Yeni Ürünler
New items Yeni Ürünleri Görüntüle