logo icon

Kalite Politikamız

Avrupa’nın lideri Teknorot; rotil, rotilli salıncak, rot mili, rot takımı, rot başı, rotilsiz salıncak, salıncak burcu, kauçuk grubu, denge kolu ve denge kolu burcu, tamir kiti, z-rot, z-rot kiti, sac salıncak, alüminyum ve çelik dövme rotilli kol gibi 18 adet farklı ürün grubunda faaliyet göstermektedir.

İleri teknoloji anlayışını benimseyen Teknorot; binek ve hafif ticari araçlar için süspansiyon ve direksiyon parçaları üretiminde yenileme pazarında Avrupa’nın en büyük üreticisidir. 1992 yılında, yüzde yüz yerli sermaye ile sektör yolculuğuna başlayan Teknorot, bugün Düzce Organize Sanayi Bölgesi’nde geniş makina parkuruyla 120.000 m²’si kapalı olmak üzere, 160.000 m²’lik toplam alan ve 1.900’ü aşan çalışanı ile üretim yapmaktadır. Firmamız, global tesisleri ile birlikte toplamda 190.000 m² üretim sahası ve 2.300’den fazla çalışanı ile hizmet vermektedir. Yenileme pazarındaki büyüme ve talep artışı ile paralel olarak, son teknoloji ekipmanlar ile donatılmış Düzce tesisimiz, 2008 yılında tam kapasiteyle üretime başlamıştır.

Kaliteden asla ödün vermeyen ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Teknorot; ileri teknoloji anlayışı ile tüm ürün gruplarında maksimum donanım ve kalite elde etmektedir.

Teknorot; alanında en güvenilir, en sağlam ve en kaliteli ürün gruplarını üretmeye devam etmeyi hedefleyerek, pazardaki lider konumunu korumaktadır.

Düzce üretim tesisleri, Teknorot için ileri teknolojinin yanında yeni üretim metotlarını ve yüksek kalite anlayışını sembolize eden bir tesis olma özelliğini taşımaktadır.

Kalitede bir dünya markası: Teknorot

En güvenilir şirketlerden biri olarak alanında lider ve örnek konumda olan Teknorot bu başarısını prensipleri ile korumaktadır. Ürün gamını her geçen gün arttırmakta ve özellikle de Teknorot bünyesinde üretimini yaptığı kaliteli, dayanım ve ömür testlerinden geçmiş olan, uluslararası standarttaki, rot başı, rot mili, alüminyum ve çelik dövme rotilli kol, sac salıncak, Z-rot ve burç ürün gruplarını değerli müşterilerine sunmaktadır.

Kalite Politikamız;

Preloader Lütfen bekleyin
Yeni Ürünler
New items Yeni Ürünleri Görüntüle