logo icon

Teknorot’ta Yaşam

Avrupa’nın lider üreticisi Teknorot, personeline verdiği değer ve önem ile de ön plana çıkan ve adından bahsettiren bir kurumdur. Personellerinin sosyal ve iş yaşamlarına değer veren, sağlık ve psikolojik açıdan tüm personel için farklı bölümlerde eğlence ve dinleme alanları yaratarak çalışma performansını iyileştiren Teknorot bünyesinde, 1.900’den fazla personel bulunmaktadır.

Binek ve hafif ticari araçlar için süspansiyon ve direksiyon parçaları üretiminde, mevcut kapasiteyle yenileme pazarında Avrupa’nın lideri ve dünyanın lider üretici firmalarından biri olan Teknorot, ileri teknolojiyi ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmaktadır. Türkiye ekonomisine de büyük katkı sağlayan Teknorot, 2009 yılından bu yana Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu içinde yer almayı başarmıştır.

Teknorot; rotil, rot başı, rot mili alüminyum ve çelik dövme rotilli kol, sac salıncak, Z-rot ve burç ürün gruplarını çalışanları ve ekibi ile beraber bir aile olarak üretmeye devam etmektedir.

Teknorot’un en önemli özelliklerinden biri de çalışanlara rahatça çalışabilecekleri ortam sunmaktır. Çalışanlarına kafeterya, bilardo ve masa tenisi masası, oyun salonu, kütüphane, internet salonu, sağlık hizmetleri, serbest kıyafet günleri gibi imkanlar sunan Teknorot, çalışanlarını değerli birer iş ortağı olarak gören yaklaşımı ve çalışanlarına verdiği önem ile de ön plana çıkmaktadır.

Çalışma Gün ve Saatleri

Beyaz Yaka personelin çalışma günleri Pazartesi – Cuma (5 gün), çalışma saatleri hafta içi 08:00-18:00 arası, haftada 45 saat olarak belirlenmiştir.

Mavi Yaka personelin çalışma günleri Pazartesi – Cumartesi (6 gün), günlük 7,5 saat üzerinden haftada 45 saat olarak belirlenmiştir.

Yemek

Günde bir öğün, fazla mesai durumlarında ikinci bir öğün yemek verilir.

Şirket Cafe’si

Normal öğün dışında aperatif atıştırmak, bilardo, masa tenisi, internet gibi sosyal ihtiyaçları karşılamak üzere teras katında yer alan açık ve kapalı alanları bulunan kafemiz çalışanlarımızın hizmetindedir.

Kütüphane ve İnternet

Çalışanlar mola saatlerinde sessiz bir ortamda bulunan kütüphane ve internet salonundan yararlanabilir günlük gazeteleri keyifli bir şekilde okuyabilirler.

Sağlık Hizmetleri

24 saat açık revir hizmeti ile çalışanların sağlık konusundaki problemlerinin çözümü için hizmet verilir.

Özel Sağlık Sigortası

Belirli kademelerde çalışanlara deneme süresi beklenmeksizin özel sağlık sigortası yapılır.

Serbest Kıyafet Günü

Çalışanlar için daha olumlu ve rahat bir ortam yaratmak amacıyla Cuma günleri Serbest Kıyafet Günü (Casual Day) olarak belirlenmiştir.

Preloader Lütfen bekleyin
Yeni Ürünler
New items Yeni Ürünleri Görüntüle