Teknorot’un en önemli özelliklerinden biri de çalışanlara rahatça çalışabilecekleri ortam sunmaktır. Teknorot Düzcedeki üretim tesisinde 1300ten fazla çalışanı ile sektöründe öncü konumdadır. Şirket çalışanlarını değerli iş ortağı olarak görmektedir bu nedenle Teknorot çalışanlarına verdiği önem ile ‘‘Daima Öndedir!’’. Teknorot çalışanlarına kafeterya, bilardo ve masa tenisi masası, oyun salonu, kütüphane, internet salonu, sağlık hizmetleri, serbest kıyafet günleri gibi hizmetleri sunmaktadır. Düzcedeki 1300+ çalışanına ve dünya çapında ise 1700den fazla çalışanına sağladığı hizmetler ile isminden söz ettirmiştir. Teknorot çalışanlarına önem vermeye devam edecektir…

Çalışma Gün ve Saatleri

Beyaz Yaka personelin çalışma günleri Pazartesi – Cuma (5 gün), çalışma saatleri hafta içi 08:00-18:00 arası, haftada 45 saat olarak belirlenmiştir.

Mavi Yaka personelin çalışma günleri Pazartesi – Cumartesi (6 gün), günlük 7,5 saat üzerinden haftada 45 saat olarak belirlenmiştir.

Yemek

Günde bir öğün fazla mesai durumlarında ikinci bir öğün yemek verilir.

Şirket Cafe’si

Normal öğün dışında aperatif atıştırmak , bilardo , masa tenisi , internet gibi sosyal ihtiyaçları karşılamak üzere teras katında yer alan açık ve kapalı alanları bulunan Cafe’miz çalışanlarımızın hizmetindedir.

Kütüphane ve Internet

Çalışanlar molalar saatlerinde sessiz bir ortamda bulunan kütüphane ve internet salonundan yararlanabilir günlük gazeteleri keyifli bir şekilde okuyabilirler.

Sağlık Hizmetleri

24 saat açık Revir hizmeti ile çalışanların sağlık konusundaki problemlerinin çözümü için hizmet verilir.

Özel Sağlık Sigortası

Belirli kademelerde çalışanlara deneme süresi beklenmeksizin özel sağlık sigortası yapılır.

Serbest Kıyafet Günü

Çalışanlar için daha olumlu ve rahat bir ortam yaratmak amacıyla Cuma günleri Serbest Kıyafet Günü (Casual Day) olarak belirlenmiştir.