logo icon

Yeni Ürünler

Kasım - Aralık 2017
Kasım - Aralık 2017
North American Market
North American Market
Worldwide Market
Worldwide Market
European Market
European Market

Teknorot yılda 900’e yakın yeni ürün devreye alma kapasitesine sahip olup, bu kapasitesini günden güne arttırmaktadır. Teknorot yurtiçi ve yurtdışında sürekli devam eden yatırımları sayesinde birçok farklı kıtada yüzlerce marka ve model aracın yenileme pazarında süspansion parçalarını üretmektedir. Marka ayırt etmeksizin pazarın ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz edip, müşterilerinden gelen talepleri son derece dikkate alarak ne kadar doğru ürün seçimleri yaptığını zaman içindeki satış adetleri ve müşteri memnuniyeti geri bildirimleriyle açık bir şekilde görebilmiştir.

Teknorot’un uzman ürün yönetimi ve ürün geliştirme mühendislik ekiplerinin fabrika üretim ve kalite ekipleriyle beraber ortaya koyduğu başarılı ve koordineli çalışmalar sayesinde toplam 14 farklı ürün grubunda, orijinale en yakın ve çoğu zaman orijinalin dahi daha gelişmiş versiyonları pazara kazandırılmaktadır. Yeni ürünlerimiz, ürün gruplarımız içerisinde yer alan ve birçok marka ve modele uyumlu farklı tasarımlara ve teknolojik yeniliklere sahip rotil, salıncak, rot başı, rot mili, z-rot, denge kolları ve bunlara bağlı kauçuk malzemeden yapılmış burçlardan oluşmaktadır. Teknorot, kısa zaman içerisinde, Avrupa ve yakın coğrafya otomobil parkının yaklaşık %95 ini ürün kataloğuna ekleyebilmeyi başarmış bir firmadır. Hedefini tamamını geliştirmeye yöneltmiş olup, piyasaya çıkan birçok yeni aracın süspansiyon parçalarını en hızlı şekilde devreye alma konusunda rakipleri karşısında stratejik bir üstünlük elde etmiştir.

Avrupa ve yakın coğrafyalardaki üstün başarısını dünyanın en büyük otomotiv pazarı olan Kuzey Amerika’da da tazelemek isteyen Teknorot, yine büyük yatırımlarının bir getirisi olacağına inandığı benzer başarıyı bu kıtada da yakalama hedefindedir. Yeni ürünler arasındaki payı ve devreye almalardaki hız birçok yeni müşterinin şimdiden dikkatini çekmeyi başarmıştır. Müşterilerine her ay düzenli olarak yayınladığı yeni ürün bültenleriyle beraber 2017 yılı içerisinde yeni bir aracın tüm parçalarının lansmanının yapıldığı ‘Quick Launch’ uygulamasıyla siz değerli müşterilerimizden tam puan almayı başarabilmiştir. Her zaman ilklerin markası olan Teknorot yine ilkleriyle müşterilerinin tüm beklentilerini tam zamanında karşılamayı bilmiştir.

Preloader Lütfen bekleyin
Yeni Ürünler
New items Yeni Ürünleri Görüntüle