logo icon

Dünyanın Yerlisiyiz

16 Ocak 2020

Teknorot Düzce, İspanya, Çin ve Hindistandaki üretim tesisleriyle Dünyanın yerlisi konumundadır. Günümüz üretim endüstrisinin en önemli stratejisi ve büyümenin vazgeçilmez kaynağı olan global üretim tesisi yapılanması Teknorot da 2011 yılında hayata geçirilmiştir. Teknorot global üretim ve dağıtım tesis yatırımlarını ülkeler arasındaki maliyet arbitrajından ziyade, o bölgenin uzun vade pazar ihtiyaçlarını ve iş ortakları ile beraber belirlemiş olduğu iş geliştirme stratejilerini dikkate alarak  yapmakta ve böylece mevcut ve yeni iş ortaklarına daha fleksible bir tedarik zinciri sağlamaktadır.

Bu bağlamda ana merkez ofisi İstanbulda bulunan Teknorot 2011 yılından bu yana, Düzce de yer alan ana üretim tesisinin yanı sıra birçok üretim ve dağıtım tesisi yatırımına imza atmıştır.

  • İSPANYA – Avrupa pazarına yakınlığı sebebi ile Teknorot Grup bünyesinde paketleme ve dağıtım merkezi olarak kullanılan tesisimiz, Fransa sınırına 30 dk. mesafede olan Pamplona şehrinde yer almaktadır.
  • ÇİN / Link Tech – Kunshan bölgesinde (Şangay a 40 dk. uzaklıkta) yer alan üretim tesisimizde, 70 kişilik bir ekip ile Avrupa standartlarında talaşlı imalat ve montaj a dayalı süspansiyon parçaları üretimi yapılmaktadır. ISO TS 16949 belgesine sahiptir.
  • HİNDİSTAN  – Hindistan otomotiv ana ve yan sanayi üretiminin kalbi sayılan Chennai / Madras bölgesinde yer alan tesisimiz, 250 kişilik kadrosu ile saç şekillendirme kalıp ve saç parça  üretimi yapmaktadır.
Preloader Lütfen bekleyin
Yeni Ürünler
New items Yeni Ürünleri Görüntüle